دفتر امورسياسي و انتخابات
آئين تكريم و معارفه بخشدار سابق و جديد بخش جاپلق شهرستان ازنا
آئين تكريم و معارفه بخشدار سابق و جديد بخش جاپلق شهرستان ازنا جلسه توديع بخشدار سابق بخش جاپلق شهرستان ازنا و معارفه بخشدار جديد در روز پنج شنبه مورخ 96/11/05 در محل شهرداري مومن آباد برگزار گرديد.

جلسه توديع بخشدار سابق بخش جاپلق شهرستان ازنا و معارفه بخشدار جديد با حضور نماينده محترم ولي فقيه در بخش جاپلق، مدير كل محترم دفتر سياسي، انتخابات و تقسيمات كشوري استانداري، فرماندار محترم شهرستان ازنا، اعضاي محترم شوراي اداري بخش ، اعضاي محترم شوراي شهر و جمعي از مردم جاپلق در محل شهرداري مومن آباد برگزار گرديد.

در اين جلسه ناهيد پرويزپور مدير كل سياسي، انتخابات و تقسيمات كشوري پيشاپيش ايام ا... دهه فجر را تبريك گفتند و با توجه به همزماني دهه مبارك فجر و ايام شهادت حضرت فاطمه (س) حفظ حرمت اين ايام را در برگزاري جشن هاي انقلاب خواستار شدند. وي همچنين افزود: مردم ولي نعمتان ما هستند و بخشدار بايد ضمن تكريم ارباب رجوع از تمامي روستاهاي بخش بازديد و از نزديك با مشكلات مردم آشنا شده تا بتواند تصميمات لازم را جهت برون رفت از مشكلات اتخاذ نمايد.

خانم پرويزپور در ادامه به تشريح وظايف بخشداران پرداخته و ضمن تقدير و تشكر از زحمات آقاي رشيدي بخشدار قبلي جاپلق از بخشدار جديد خواستند از تمامي ظرفيت هاي بخش جهت توسعه و پيشرفت آن استفاده نمايند.

مدير كل سياسي، انتخابات و تقسيمات كشوري استانداري اولين مولفه جهت جذب سرمايه گذار و توسعه بخش را تلاش در جهت حفظ امنيت و آرامش رواني مردم دانستند.

در پايان با تقديم لوح سپاس از خدمات آقاي حجت ا... رشيدي بخشدار سابق تقدير و آقاي مهدي آقايي به عنوان بخشدار جديد جاپلق معرفي گرديد.

 
1396/11/05
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات ( 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal