دفتر امورسياسي و انتخابات
اخبار
1397/07/23
نشست مشترك با دبيران احزاب، تشكل ها و فعالين سياسي در شهرستان سلسله نشست مشترك با دبيران احزاب، تشكل ها و فعالين سياسي در شهرستان سلسله

آقاي نعمتي مديركل محترم دفتر سياسي ، انتخابات و تقسيمات كشوري استانداري روز دوشنبه مورخ 97/7/23در نشست مشترك با دبيران احزاب، تشكل ها و فعالين سياسي اصلاح طلب و اصولگراي شهرستان سلسله در سالن جلسات فرمانداري، اظهار داشت: تا قبل از سال 92 تعداد 24 دفتر حزب و تشكل سياسي در استان مجوز گرفته بودند كه در دولت تدبير و اميد اين تعداد به 64 دفتر افزايش يافت و در حال حاضر تعداد دفاتر احزاب و تشكل هاي سياسي داراي مجوز در استان 88 مورد است.

ايشان افزودند : از اين تعداد، چهار حزب داراي فعاليت استاني هستند و از وزارت كشور مجوز گرفته اند و 84 مورد دفتر فرعي داريم كه 30 دفتر از آن ها داراي گرايش اصولگرايي و 52 مورد داراي گرايش اصلاح طلبي و 6 مورد نيز داراي مشي اعتدال هستند.

مديركل محترم دفتر سياسي ، انتخابات و تقسيمات كشوري با تاكيد بر اينكه احزابي كه دفتر ندارند از طريق فرمانداري نسبت به پيگيري مراحل صدور مجوز اقدام نمايند، عنوان كرد: از ابتداي روي كار آمدن اين دولت كه شعارش ميانه روي، تعامل و مذاكره بوده سعي شده تا همه كارگزاران حكومتي در سطوح ملي، استاني و شهرستاني از نقدهايي كه مي شود استفاده كنند.

آقاي نعمتي با تاكيد بر اينكه بايد به سمت همگرايي حركت كنيم، افزود: خوشبختانه در بحث برگزاري انتخابات در شهرستان سلسله هيچگونه مشكلي نداشته ايم و اين نشان از وحدت و همدلي در اين شهرستان دارد.
فرماندار سلسله نيز در اين نشست با بيان اينكه همه ما به عنوان فعالين سياسي روابط در هم تنيده بسياري با هم داريم، اظهار داشت: اميدواريم خروجي نشست به گونه اي باشد كه در جهت تقويت توان مديريتي شهرستان باشد.

11
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات ( 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal