مراسم توديع و معارفه معاونين فرمانداري شهرستان سلسله
با حضور مدير كل محترم سياسي ، انتخابات و تقسيمات كشوري مراسم توديع و معارفه سرپرست معاونت سياسي ، امنيتي و اجتماعي و سرپرست معاونت برنامه ريزي و هماهنگي امور عمراني فرمانداري شهرستان سلسله برگزار گرديد.
در روز سه شنبه مورخ 97/8/29 با حضور جناب آقاي ماشاءاله نعمتي مديركل محترم سياسي ، انتخابات و تقسيمات كشوري ، امام جمعه شهرستان ، فرماندار و جمعي از مديران دستگاههاي اجرايي شهرستان مراسم توديع و معارفه معاونين فرمانداري شهرستان سلسله برگزار گرديد. در اين مراسم طي حكمي از سوي استاندار محترم جناب آقاي عابدين گراوند بعنوان سرپرست معاونت سياسي ، امنيتي و اجتماعي و سركار خانم خديجه بهزاديان بعنوان سرپرست معاونت برنامه ريزي و هماهنگي امور عمراني آن فرمانداري منصوب گرديدند. در ادامه اين مراسم آقاي نعمتي با تاكيد بر انسجام و يكپارچگي در شهرستان سلسله گفت: در سايه اين انسجام حافظ خون شهدا و آرمان هاي بلند انقلاب هستيم.

وي از تلاش ها و زحمات آقاي مهدوي كيا معاون سياسي ، امنيتي و اجتماعي سابق فرمانداري سلسله تقدير كرد و افزود: آقاي عابدين گراوند معاون جديد فرماندار سلسله از نيروهاي جوان و انقلابي و خبره كار هستند و توانايي هاي خود را به ظهور رسانده اند و از امروز به عنوان سرپرست مشغول به كار شدند.

مديركل سياسي، انتخابات و تقسيمات كشوري با تاكيد بر اينكه عابدين گراوند پيش از اين به عنوان بخشدار مشغول به كار بوده و داري فوق ليسانس مديريت است، ادامه داد: ما نمايندگان دولت هستيم و همه جريان هاي سياسي براي ما محترم هستند و بايد به گونه اي عمل كنيم كه تقويت و توسعه انقلاب و نظام رقم بخورد؛ براي اين كار بايد همه يد واحده باشيم.

امام جمعه الشتر نيز در سخناني با اشاره به اينكه انگيزه و نشاط بايد به جامعه تزريق شود و اين محقق نمي شود مگر در سايه وحدت و همدلي اظهار داشت: با تفكر بسيجي دشمن قادر به نفوذ در مرزها نيست و در داخل رخنه پيدا نمي كند؛ دشمن مي خواهد بين مردم و مسئولين اختلاف ايجاد كند.

حجت الاسلام  موسوي با بيان اينكه برخي در فضاي مجازي در حال تخريب يكديگر هستند و ميخواهند وحدت و انسجام را از بين ببرند، تصريح كرد: بايد گفتمان رهبري را ترويج دهيم و همه زير يك پرچم قرار بگيريم و مديران و مسئولين بايد در اين راه گام محكم بردارند.

تاریخ:
1397/08/29
تعداد بازدید:
2439
منبع:
Powered by DorsaPortal